foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kargowej

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali". Jan Paweł II

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Kalendarz

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Licznik odwiedzin

Poland 96.5%Poland
United States 0.8%United States
Japan 0.8%Japan
Finland 0.5%Finland
Germany 0.5%Germany

Dzisiaj: 1
Bieżący tydzień: 23
Bieżący miesiąc: 238
Ogółem: 206515

Jak oceniasz nową stronę?

Jest super. - 40%
Bardzo fajna. - 17.9%
Niezła stronka. - 10.5%
Taka sobie. - 31.6%

Głosów ogółem: 95
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 23, 2015


Sprawozdanie ze szkolnych konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2015/2016

W wyniku przeprowadzonych eliminacji szkolnych w miesiącu listopadzie 2015 roku, do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie z poszczególnych przedmiotów:
język angielski
- Zofia Budzik kl.3a

- Laura Abraś kl.3a
- Julia Kubiak kl.3b
język niemiecki
- Laura Abraś kl.3a

- Michał Antoniewicz kl.3a
- Julia Kokocińska kl.2b
historia
- Michał Antoniewicz kl.3a

- Oliwia Mencwel kl.3a
- Maja Wojtkowiak kl.3b
biologia
- Sławomir Gasztyk kl.3a

- Michał Antoniewicz kl.3a
geografia
- Sławomir Gasztyk kl.3a

- Zofia Budzik kl.3a
matematyka
- Jakub Krzaczkowski kl.2a

- Sławomir Gasztyk kl.3a

GRATULUJEMY!

 


 

Wyniki IX konkursu Bóbr 13.11.2014

Lp

Uczeń

klasa

Punkty

1.

Hanna Woźniak

3a

78,75

2.

Adam Sarbok

3a

52,50

3.

Jagoda Waligóra

3a

51,25

4.

Klaudia Dominiak

3a

48,75

5.

Mikołaj Śmiałek

2b

48,75

6.

Patryk Szela

2b

47,50

7.

Maciej Szymczak

2b

41,25

8.

Nicole Szułcik

3a

38,75

9.

Kacper Delijewski

2b

37,50

10.

Martyna Wajda

3a

35,00

11.

Mikołaj Kujawa

2b

35,00

12.

Dominika Szajer

3c

24,00

13.

Julia Kubiak

2b

17,50

 


 

Sprawozdanie ze szkolnych konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2014/2015

W wyniku przeprowadzonych eliminacji szkolnych w miesiącu listopadzie 2014 roku, do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie z poszczególnych przedmiotów:

język polski
– Anna Owczarek kl.3a

historia
– Michał Antoniewicz kl.2a

Hanna Woźniak kl.3a
Martyna Wajda kl.3a

biologia
– Dominika Szajer kl.3c

Hanna Woźniak kl.3a
Sławomir Gasztyk kl.2a

matematyka
– Hanna Woźniak kl.3a

Anna Owczarek po zajęciu drugiego miejsca w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Polonistycznego, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, po zakończeniu którego otrzymała tytuł finalisty tegoż konkursu.

GRATULUJEMY!

 


Sprawozdanie z konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2013/2014

W wyniku  przeprowadzonych eliminacji szkolnych w miesiącu listopadzie 2013 roku, do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie z poszczególnych przedmiotów:          

język niemiecki:
Zuzanna Kurzak kl.3b

Kalina Kreft kl.3a       
Ania Owczarek kl.2a    
Zuzanna Ciężka kl.3b

biologia:
Kalina Kreft kl.3a

Zuzanna Kurzak kl3b
Oskar Krzyżostaniak kl.3b

matematyka:
Kalina Kreft kl.3a

Zuzanna Kurzak kl.3b

Kalina Kreft po zajęciu drugiego miejsca w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Matematycznego, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, po zakończeniu, którego otrzymała tytuł finalisty tegoż konkursu.                                                                               

GRATULUJEMY!

Copyright © 2017 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kargowej Rights Reserved.

Creampie