Klasa: 7a Wychowawca: Hanna Nowacka
   Poniedziałek         Wtorek           Środa        Czwartek         Piątek  
Godzina   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.
1. 8:00 - 8:45 matematyka 8 chemia 5 j.niemiecki.p 11 matematyka 8 inf. gr2/etyka 6/4
2. 8:55 - 9:40 w-f   religia 3 j.polski 1 w-f   j.ang/j.niem.r 12/11
3. 9:50 - 10:35 plastyka  12 j.ang/j.niem.r 12/11 muzyka 5 j.polski 1 wdż 2
4. 10:45 - 11:30 j.polski 1 w-f   j.ang/j.niem.r 12/11 fizyka 10 historia 8
5. 11:50 - 12:35 historia 8 geografia 10 matematyka 8 biologia 2 biologia 2
6. 12:45 - 13:30 fizyka 10 j.polski 1 w-f   religia 3 j.polski 1
7. 13:35 - 14.20 matematyka 8 inf. gr1 6 j.ang.p 2 chemia 5 godz.wych. 12
8. 14.25 - 15.10 geografia 10 etyka  4     j.ang/j.niem.p 1/11    
Klasa: 7b Wychowawca: Monika Pokorska
   Poniedziałek         Wtorek           Środa        Czwartek         Piątek  
Godzina   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.
1. 8:00 - 8:45 matematyka 3 j.niemiecki.p 11 inf. gr1 6 matematyka 3 etyka 4
2. 8:55 - 9:40 w-f   godz.wych. 11 historia 8 w-f   j.ang/j.niem.r 5/11
3. 9:50 - 10:35 matematyka 3 jang/j.niem.r 2/11 j.polski 1 fizyka 10 religia 10
4. 10:45 - 11:30 geografia 11 w-f   j.ang/j.niem.r 2/11 religia 5 matematyka 3
5. 11:50 - 12:35 j.polski 1 j.polski 1 muzyka 5 j.polski 1 plastyka 12
6. 12:45 - 13:30 historia 8 chemia 5 w-f   chemia 5 biologia 2
7. 13:35 - 14.20 fizyka 10 geografia 10 j.ang/j.niem.p 2/11 biologia 2 j.polski 1
8. 14.25 - 15.10     inf. gr2/etyka 6/4     j.ang.p 1    
Klasa: 2a gim Wychowawca: Izabela Juchno
   Poniedziałek         Wtorek           Środa        Czwartek         Piątek  
Godzina   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.
1. 8:00 - 8:45 zaj.art. 12 zaj.art. 12 matematyka 3 chemia 5    
2. 8:55 - 9:40 matematyka 3 historia 10 j.niemiecki.p 11 religia 10 w-f  
3. 9:50 - 10:35 j.niem.p 11 w-f   historia 8 matematyka 3 j.polski 4
4. 10:45 - 11:30 j.polski 4 j.angielski.r 2/12 wos 8 matematyka 3 j.angielski.r 5/12
5. 11:50 - 12:35 w-f   j.polski 4 geografia 10 fizyka 10 geografia 10
6. 12:45 - 13:30 biologia 2 religia 3 muzyka 5 j.angielski.r 1/12 informatyka 6
7. 13:35 - 14.20 godz.wych. 5 j.polski 4 w-f   j.polski 4 wdż 2
8. 14.25 - 15.10                    
Klasa: 2b gim Wychowawca: Mirosława Radkiewicz
   Poniedziałek         Wtorek           Środa        Czwartek         Piątek  
Godzina   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.
1. 8:00 - 8:45     matematyka 8 historia 8 religia 10 wos. 8
2. 8:55 - 9:40 matematyka 8 zaj.art. 12 j.angielski.r 2/12 j.angielski.r 2/12 godz.wych. 2
3. 9:50 - 10:35 j.polski 4 religia 3 w-f   matematyka 8 w-f  
4. 10:45 - 11:30 fizyka 10 geografia 10 matematyka 10 biologia 2 j.polski 4
5. 11:50 - 12:35 j.niemiecki.p 11 chemia 5 j.polski 4 j.polski 4 informatyka 6
6. 12:45 - 13:30 w-f   j.angielski.r 4/12 geografia 10 j.niemiecki.p 11 historia 8
7. 13:35 - 14.20     w-f   muzyka 5 zaj.art. 12 j.polski 4
8. 14.25 - 15.10                    
Klasa: 3a gim Wychowawca: Leszek Czerw
   Poniedziałek         Wtorek           Środa        Czwartek         Piątek  
Godzina   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.
1. 8:00 - 8:45 j.niem.p 11 historia 10 j.polski 1 j.polski 1 w-f  
2. 8:55 - 9:40 j.polski 1 godz.wych. 6 matematyka 3 matematyka 3 historia 8
3. 9:50 - 10:35 j.polski 1 j.polski 1 j.ang/j.niem.r 2/11 w-f   j.ang/j.niem.r 5/11
4. 10:45 - 11:30 w-f   chemia 5 w-f   j.ang/j.niem.r 2/11 informatyka 6
5. 11:50 - 12:35 biologia 2 religia 3 plastyka 12 chemia 5 religia 11
6. 12:45 - 13:30 matematyka 3 biologia 2 j.angielski.p 2 fizyka 10 geografia 10
7. 13:35 - 14.20 matematyka 3         j.ang/j.niem.p 1/11 wos 8
8. 14.25 - 15.10                    
Klasa: 3b gim Wychowawca: Małgorzata Rajewska
   Poniedziałek         Wtorek           Środa        Czwartek         Piątek  
Godzina   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.
1. 8:00 - 8:45 w-f   informatyka 6 plastyka 12 w-f   j.angielski.r 5/12
2. 8:55 - 9:40 j.niemiecki.p 11 chemia 5 religia 5 chemia 5 j.polski 4
3. 9:50 - 10:35 matematyka 8 matematyka 8 matematyka 10 j.angielski.r 2/12 historia 8
4. 10:45 - 11:30 historia 12 religia 3 j.polski 4 j.polski 4 biologia 2
5. 11:50 - 12:35 j.polski 4 j.angielski.r 2/12 w-f   j.niemiecki.p 11 wos 8
6. 12:45 - 13:30 j.polski 4 w-f   matematyka 8 biol./matem. 2/8    
7. 13:35 - 14.20 godz.wych. 11     geografia 10 fizyka 10    
8. 14.25 - 15.10                    
Klasa: 3c gim Wychowawca: Beata Molenda
  Przedmiot           Wtorek           Środa        Czwartek         Piątek  
Godzina   S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.   Przedmiot S.
1. 8:00 - 8:45 w-f       religia  5 w-f   j.niem.p 11
2. 8:55 - 9:40 geografia 10 matematyka 8 informatyka 6 matematyka 8 religia 10
3. 9:50 - 10:35 historia 10 chemia 5 j.ang/j.niem.r 12/11 chemia 5 j.ang/j.niem.r 12/11
4. 10:45 - 11:30 matematyka 8 j.polski 1 j.polski 1 j.ang/j.niem.r 12/11 j.polski 1
5. 11:50 - 12:35 fizyka 10 historia 8 w-f   wos 8 j.polski 1
6. 12:45 - 13:30 j.polski 1 w-f   j.ang/j.niem.p 2/11 matem./biol. 2/8 plastyka 12
7. 13:35 - 14.20 godz.wych. 1 biologia 2 matematyka 8 j.angielski.p 1    
8. 14.25 - 15.10